Gerald Harris attorney at law

Profil společnosti


Motto:
Není pro nás prioritou budovat obří reklamní fabriku bez tváře ale příjemnou společnost plnou ochotných a nadšených lidí, kteří se nebojí práce a pro které nejsou slova jako slušnost a ochota jen prázdnými frázemi.

NÁŠ TÝM


David Papoušek

jednatel společnosti
DTP & grafika, webdesign

+420 603 843 034 david.papousek@crein.cz


Kateřina Papoušková

obchod
jednání s klienty


obchod@crein.cz


Adam Stratílek

3D vizualizace
animace
flash bannery

grafika@crein.cz


Jan Pischnoth

fotograf
web programátor


grafika@crein.cz


Robert Čermák

instalace a servis reklam
světelné systémy
elektroinstalace

vyroba@crein.cz


Mirek Chodora

výškové práce
instalace a servis reklam


vyroba@crein.cz


Mirek Vaňura

instalace a servis reklamvyroba@crein.cz

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

V současné době klientům nabízíme kompletní reklamní servis, tzn. zpracování zakázky od prvotního grafického návrhu, až po finální realizaci. Ať už se jedná o reklamní cedule, světelné panely, orientační systémy nebo cokoliv jiného, navrhneme a vyrobíme zakázku přesně podle Vašich představ. Vybereme nejvhodnější materiály, poradíme s umístěním reklamy, navrhneme atypická řešení, apod. V celkové návaznosti vytvoříme jednotný grafický design firmy od hlavičkových papírů, přes vizitky až po firemní webovou prezentaci. Pokud již svůj grafický design máte vytvořený, pak není problém jej použít a dále zpracovat u nás. Poradíme si i s rozšířením Vaší stávající reklamy, případně její opravou nebo obnovením.
Zkuste i Vy využít našich služeb a sami přesvědčit, jakým způsobem s našimi klienty spolupracujeme a v čem všem jim můžeme pomoct zviditelnit jejich podnikání.